biuro@net-an.pl 504 247 247

Usługi

Naprawa komputerów, notebooków oraz drukarek

Archiwizacja danych : zapisanie cennych danych na nośnikach CD/CD-RW/DVD lub dyskach twardych.

Rozwiązywanie problemów software’owych : Usunięcie najpopularniejszych usterek konfiguracyjnych

Konfiguracja łącza internetowego : Konfiguracja routera, instalacja i konfiguracja podłączenia do internetu, konfiguracja sieci bezprzewodowych WiFi.

Instalacja nowych urządzeń : Podłączenie i konfiguracja nowych urządzeń, kart rozszerzeń oraz napędów.

Instalacja i konfiguracja systemu Windows bez utraty danych : zainstalowanie systemu operacyjnego z rodziny Windows® wraz z zestawem uaktualnień, kompletem najnowszych sterowników, konfiguracja łącza internetowego oraz instalacja oprogramowania antywirusowego do jego optymalnego działania. Komputer będzie w pełni gotowy do pracy i korzystania z internetu. Jesteśmy w stanie przeinstalować system bez utraty danych, nawet w przypadku gdy poprzedni Windows nie ładuje się.

Odwirusowanie komputera : usuwanie wirusów, trojanów, spyware, czyszczenie komputera ze złośliwego oprogramowania. Oczyszczanie rejestru systemu ze zbędnych wpisów aby komputer działał jak najszybciej. Zainstalowanie zbioru poprawek systemu Windows, podnoszących jego bezpieczeństwo oraz oprogramowania antywirusowego, które ochroni komputer przed podobnymi problemami w przyszłości.

Konserwacja : gruntowne czyszczenie sprzętu komputerowego: wewnętrzne i zewnętrzne (regularna konserwacja przedłuży jego żywotność i zapewni bezawaryjną pracę).

Outsourcing IT : gwarancja ciągłości pracy, która się opłaca.

Podstawowym zadaniem przedsiębiorstw jest zwiększanie konkurencyjności własnych produktów i usług, determinującym do koncentracji swoich sił na rozwoju prowadzonego biznesu. Nie możemy jednak zapominać o systemach wspomagających biznes, takich jak system informatyczny. Infrastruktura IT to nieodzowny element każdej firmy. Bardzo ważne jest uświadomienie sobie, że poprawne działanie firmy bez sprawnie działającego systemu komputerowego jest praktycznie niemożliwe. Uświadamiają nam to niestety awarie sprzętu, czy oprogramowania których praktycznie się nie uniknie, ale skutki których można zmniejszyć do minimum. Sposobem na realizację zadania rozwoju własnego biznesu, przy jednoczesnym zagwarantowaniu optymalnej pracy infrastruktury IT jest przekazanie obszaru działalności przedsiębiorstwa odpowiadającego za część teleinformatyczną w zarządzanie firmie zewnętrznej.

Nasza firma oferuje współpracę w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej małych i średnich firm. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do roli zarządzania zasobami oraz usługami informatycznymi przedsiębiorstwa. To nowoczesny sposób na profesjonalną i optymalną informatykę dostosowaną do potrzeb biznesu. Poprzez systematyczne zadnia polegające na weryfikacji poprawności działania zaplecza IT, usuwaniu usterek oraz natychmiastowej reakcji w przypadku zaistnienia sytuacji awaryjnej, gwarantujemy bezpieczeństwo i optymalizacje pracy przedsiębiorstwa.

Nasza oferta jest najlepszym sposobem na ograniczenie kosztów oraz podniesienie jakości działalności, ponieważ redukuje koszty związane z utrzymywaniem wewnętrznych działów wsparcia IT i co za tym idzie, pozwala na skupienie większej uwagi na podstawowej działalności biznesowej.

W zależności od Państwa potrzeb mogą Państwo skorzystać z następujących form serwisu komputerowego: 

  • Stała umowa serwisowa przeznaczona jest dla firm, które chcą korzystać z usług informatyka. 
  • Pogotowie komputerowe skierowane zarówno do firm jak i klientów indywidualnych, którzy okazjonalnie chcą korzystać z serwisu komputerowego.